Služby

Hlavním cílem 1. Pražské stavební s.r.o. je spokojený zákazník a jeho splněná přání. Zabýváme se zakázkami pozemního stavitelství a na trhu jsme si během svého působení zajistili pevné postavení a dobré jméno. Náš tým disponuje skutečnými profesionály ve svém oboru, kteří odvádějí špičkovou a precizní práci.

Dáme vašemu domu nový a hřejivý „kabát“!

Pokud vlastníte rodinný či bytový dům, bude vám 1. Pražská stavební s.r.o. k dispozici, rozhodnete-li se objekt zateplit. Provádíme kvalitní zateplení fasády rodinných a panelových domů, ale i komerčních prostor, což má při dnešních cenách energie velký význam. Zateplení budov probíhalo také v rámci programu Zelená úsporám. Naše společnost je držitelem osvědčení pro montáže v rámci tohoto projektu, avšak program Zelená úsporám je v současné době pozastaven.

Naši odborníci nabízejí také poradenské služby, neboť před vlastním zateplením objektu je důležité se v celé problematice dobře zorientovat. Je nutné například dopředu zjistit, v jakém technickém stavu se dům nachází, jaké jsou energetické parametry objektu a co od zateplení zákazník očekává.

K hlavním důvodům, proč k zateplení domu přistoupit, patří především snížení spotřeby tepelné energie. Zateplením objektu se značně sníží náklady na jeho vytápění, což je při dnešních rostoucích cenách za energie rozhodně investicí dlouhodobě návratnou. Do budoucna to znamená nejen výraznou finanční úsporu za vytápění, ale současně také přínos životnímu prostředí.

Díky kvalitnímu zateplení současně dojde k omezení tvorby plísní ve vnitřních prostorách objektu a zpravidla dojde také k eliminaci nemocí, jako jsou alergie, revmatismus či nachlazení. Zároveň se zlepší akustická pohoda uvnitř domu, a to snížením propustnosti hluku z venkovní ulice. Součástí zateplovacího systému je i konečná povrchová úprava, která dodá každému domu působivý a estetický vzhled.

Při zateplování rodinného či panelového domu je důležité zohlednit i požadavky na skladbu zateplovacího systému. Jeho správný výběr, který můžete konzultovat s naším odborníkem, pak zaručí, že se vložené investice vyplatí a zateplovací systém bude bez problémů fungovat řadu let.

Mezi dva nejznámější druhy materiálů, které lze zvolit k zateplení fasád obytných domů či komerčních prostor, patří polystyrénové či minerální desky. Nejčastěji se používá polystyrénová izolace, která je levnější a lehčí. Dražší izolace z minerálních vláken zase vyniká nehořlavostí a dobrými akustickými vlastnostmi. Ať už zvolíte jakýkoli materiál, zateplení domu provedené naší stavební společností bude mít záruku kvality, spolehlivosti a cenové návratnosti.

Zvláště pozorně sledujeme vývoj ekologických technologií ve stavebnictví, které neznamenají přílišnou zátěž pro životní prostředí a zároveň mají příznivý vliv na zdraví obyvatel domu. Současně se snažíme o to, aby kompletní realizace zateplování daného objektu byla příznivá i po finanční stránce.

Kompletní sanace panelového/bytového domu

Společnost se specializuje na celkovou sanaci panelových domů od zateplení přes opravy balkónů až po hydroizolace střech.

Sanace jednotlivých částí tak i kompletních celků:

 • Zateplení obvodového pláště certifikovanými systémy „ETICS“
 • Výměna oken a dveří
 • Oprava štukových omítek
 • Výměny zábradlí
 • Zateplení sklepních prostor a suterénu
 • Vyzdění, sanace, výměna meziokenních vložek
 • Klempířské prvky
 • Zateplení a hydroizolace střech s možností změny tvaru a sklonu
 • Kompletní rekonstrukce balkónů
 • Vnější sanace obvodového zdiva v přízemí

Provádíme zateplování panelových i zděných domů všemi dostupnými způsoby - kontaktní a provětrávané systémy. Zateplení provádíme z fasádního lešení a se stavebními výtahy.
Pracovní postupy prací se řídí technickými listy výrobců zateplovacích systémů. Provádějící skupiny jsou na dané systémy proškolené a mají v této oblasti dostatek zkušeností, které jsou zárukou dobré kvality prováděných prací.
Návrhy technologie a zpracování ceny díla provádíme zdarma.

Výhody revitalizace:

 • Obvyklá úspora 45% - 65% nákladů na vytápění (včt. výměny oken)
 • Zvýší prodejní cenu nemovitosti
 • Prodloužení užitného stavu
 • Dům je příjemnější na obýváníEkologické materiály pro domy s budoucností!

Při zateplování a rekonstrukcích domů nebo dalších objektů, jako jsou školy, nemocnice, administrativní budovy atd., klade naše firma důraz na kvalitní stavební materiál. Průběžně sledujeme nejnovější trendy v oblasti moderních technologií a zvláště se zaměřujeme na ekologické technologie. Velmi dobře se totiž uplatní také při zateplování fasád či vnitřních prostor domů.

Proto 1. Pražská stavební s.r.o. uvádí na trh ekologické termoizolační nátěrové hmoty a ušlechtilé termoizolační omítky značky Actin Thermo. Realizujeme totiž domy nové generace a termoizolační omítka Actin Thermo vyniká prodyšností i ušlechtilostí a hodí se pro povrchovou úpravu vnitřních i venkovních ploch. Jednat se může o fasády, soklové zdivo či stěny interiéru.

Tato ekologická termoizolační omítka dokáže vytvořit tak zvaný tepelný štít, který odráží tepelnou energii a snižuje tak náklady na vytápění, ale i klimatizaci. Nátěr je paropropustný a snadno umožňuje odpařování nežádoucí vlhkosti. Aplikovat jej lze na vápenocementové omítky, sádrokarton, beton, cihly, dřevo nebo ocelové konstrukce. Vybrat si lze i barvu nátěru, a to klasickou bílou i různé barevné odstíny.

Ekologický zateplovací systém naše firma na přání zákazníka používá jak při úpravách obytných či panelových domů, tak i budov, jako jsou školy či jiné instituce. Navíc tento zateplovací systém nebudete muset v budoucnu draze a složitě likvidovat. Zbavíte se díky němu plísní na stěnách a ušetříte i finanční náklady, jelikož se jedná o termoizolační nátěrové hmoty a ušlechtilé termoizolační omítky za bezkonkurenční ceny.

 

Odborné stavební práce

Rodinný dům si stavíme zpravidla jedenkrát za život. Jedná se tedy o velmi důležitý krok, a  proto je vhodné nechat starosti s tím spojené na skutečných odbornících. Naše firma provádí výstavbu domů či bytů, včetně kompletní realizace každého projektu. Od zpracování investičního záměru, přes jeho realizaci až po úplné dokončení stavby.

Prvním krokem, který před samotnou výstavbou podnikneme spolu s vámi, je výběr vhodného pozemku. Nejedná se o jednoduchou záležitost, proto před koupí pozemku vše raději konzultujte s naším odborníkem. Je nutné například vědět, zda je možné se napojit na  inženýrské sítě, jaké jsou geologické poměry pozemku (zda třeba nehrozí povodně)  nebo zda není na pozemek vázáno určité právní zatížení.

Tým našich profesionálů vám také pomůže s dispozičním řešením celé stavby, včetně výběru optimálního počtu pokojů. Poradíme vám také s vhodným umístěním garáže - zda bude lepší, bude-li součástí domu, nebo samostatně umístěná na vašem pozemku. A také například požadavek na podsklepení rodinného domu můžete konzultovat s naším odborníkem, podobně jako velikost a osazení domu na stavební pozemek.

Co se týká samotné realizace stavby, naše firma pozorně sleduje nejnovější vývoj a trendy v oblasti stavebních technologií i moderních materiálů. Dbáme na to, aby použité stavební materiály byly kvalitní, s dlouhodobou životností. Spolupracujeme proto pouze s dodavateli špičkových stavebních materiálů.

Naše stavební společnost každému z klientů nabízí precizní, dokonalé a pečlivé provedení stavebních prací. Naším přáním je spokojenost zákazníka, splnění jeho představ a požadavků, a to vše za velmi přijatelné ceny. Využijte služeb 1. Pražské stavební s.r.o. a snadno se dočkáte svého snu – zateplené fasády nebo kvalitní rekonstrukce vaší nemovitosti.


Certifikáty

Naše společnost je držitelem norem ISO a osvědčením pro montáže Zelená úsporám

zobrazit naše certifikáty »

Prohlédněte si projekty domů

Projekt AProjekt BProjekt C

další projekty »

Naši hlavní dodavatelé

dodavatelé

© 2011 1.Pražská stabevní s.r.o., stavební firma

Developed by Jerremi